Home Pozycjonowanie stron internetowychWielki król i jego następca Kiryk Wielkie inwestycje budowlane w Krakowie Wielkie kino eu pl Wielki słownik posko angielski Wielki leksykon literatury polskiej Wielki słownik polsko angielski Download Wielki słownik rosyjsko polski Wielki słownik PWN-OXFORD Wielki słownik frazeologiczny PWN wielki las=piosenki dla dzieci katarzyna ankudowicz
webmenu3
co to jest lightscribe

webgerund infinitive wyjasnienie
 

Pozycjonowanie stron internetowych

Próba we czwartek o 19:30.

"kanony" i jak się uda to zaczniemy pieśń na Wielki Piątek. No i nauczymy się jeszcze tej kolędy co macie wydrukowaną "Gdy się rodziłeś Panie". Przybądźmy licznie ":)

Propozycje kanonów do nauczenia wysyłajcie mi na PW, ja je zbiorę wszystkie i wydrukuję.

Do czwartku!

Spektakl Mecz
  Witam!

Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" oraz Teatr Korez serdecznie zapraszają wszystkich kibiców GKS-u Katowice na spektakl "Mecz".


Miejsce: Teatr Korez - Górnośląskie Centrum Kultury, Plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice
Termin: 15.02.2008 (piątek), godzina 19:00
Cena biletu: 20 złotych
Ilość miejsc: 160 (w tym goście specjalni, sponsorzy - wkrótce więcej)

W tym temacie można się zapisywać na bilety (które fizycznie będą do odebrania w połowie stycznia), należy jednak przestrzegać poniższej zasady:

ZAPIS NA BILET W TYM TEMACIE = KUPNO BILETU

Będzie opcja zapłaty on-line oraz wysyłki biletu pocztą (nie trzeba będzie się więc fatygować na Bukową). Oczywiście do takiej opcji naliczyć będzie trzeba także koszta przesyłki (około 5 złotych).

Póki co prowadzimy zapisy aż do odwołania.

Wszelkie informacje o płatnościach, sponsorach, celu akcji zostaną podane w tym temacie.

Dodam jeszcze, iż Teatr Korez do którego wyszliśmy z taką inicjatywą bardzo się ucieszył z takiej możliwości, nie mówiąc już o aktorach, dla których marzeniem jest zagranie dla prawdziwych kibiców. Po sztuce jest możliwa pogadanka na temat spektaklu, kibicowania, odbioru społeczeństwa - Korez otwarty na każdą propozycje.

Cała dystrybucja biletu, zgdonie z naszą prośbą, została przydzielona naszemu Stowarzyszeniu.

Teraz trochę o samej sztuce:

Recenzja/opis:
Cytat:
Na premierę sztuki „Mecz” na podstawie dramatu Barriego Keeffe'a „Bądź mi opoką” zaprasza 19 maja katowicki Teatr Korez. Spektakl porusza problem gorący i na czasie. Kibice piłkarscy dewastują nasze miasta, a sztuka jest właśnie o... kibicach. Finał Pucharu Anglii dla trójki kibiców, którzy nie mają biletów, jest okazją do rozmów o piłce i o życiu. A dla aktorów to okazja do pokazania pojedynczych bohaterów, którzy wyrwani z tłumu kiboli są ludźmi takimi jak my wszyscy, z kompleksami i problemami.

„Kulturalni kibice to my, to w gazetach robią z nas dzikie bestie. A kto rozrabia na meczach? Policja!” - to jedna z typowych wypowiedzi, jakie można będzie usłyszeć podczas spektaklu.

John, Luis i Paul - są przeciętnymi ludźmi z robotniczych dzielnic wielkiego miasta. To taki Jasiek, Paweł i Lucek, których marzenia i aspiracje życiowe zatrzymały się na murze niemożności, braku perspektyw czy zwyczajnej biedy. Każdy z nich prezentuje nam swoją prywatną historię. Trzeba wsłuchać się w ich opowieści, aby zrozumieć przyczynę powstania problemu, który umownie nazywamy agresją na stadionach.

„Bądź mi opoką” Barriego Keeffe'a to opowieść o kibicach, jakich tysiące na widowniach stadionów piłkarskich w Katowicach i Chorzowie, w Monachium i Paryżu, w Bielszowicach, Seulu czy w Grójcu i Sosnowcu, zjednoczonych bezgraniczną miłością do swojego klubu. „Bądź mi opoką” to także tytuł pieśni kościelnej, tradycyjnie wykonywanej przez tłum kibiców Manchesteru City przed każdym finałem Pucharu Anglii. Sztuka Barriego Keeffe'a jest dramatem o trzech mężczyznach, dla których spełnieniem jest obecność na stadionie podczas finału Pucharu Anglii.

W postaci trzech kibiców wcielą się Hubert Bronicki, Piotr Rybak, Ireneusz Załóg. Spektakl reżyseruje Maciej Ferlak, asystentem reżysera jest Marcin Maziarzewski.


Zdjęcie:

http://i6.tinypic.com/7334o5t.jpg <- za duże na Forum


Ulotka:

Nie mam zdjęcia, ale przedstawia zamaskowanych chuliganów.

Cytaty ze sztuki:

"Kulturalni kibice to my. to w gazetach robią z nas dzikie bestie. A kto rozrabia na meczach? Policja!

"Nikt nie będzie nas ignorował. Będą nienawidzić nas, zwierząta, nazwą nas zwierzętami"

Lista zapisanych (kasę będzie można wpłacać od przyszłego tygodnia - środa/czwartek do końca stycznia):

1. Kosa
2. Kosa
3. Jankers
4. Artis
5. Joanna23
6. Smoke
7. Florek
8 Lars
9. Kris
10.Królik
11. Cysiu
12. katowicer
13. Baton
14 ertai
15. eS
16. pani eSowa
17. Kapeć
18. Yaro.
19 Ariel
20 Ariel
21 serwer
22. Kornas
23 Patka
24. mario
25. kubalonek
26. Grześ
27. Bula
28. Przemek1964
29. Przemek1964
30. Sir Bobby
31. Madam Bobby'kowa
32. Chrmik
33. 19Przemek64
34. 19Przemek64
35. Mac
36. Mac
37. Dudi
38. kepistol
39 vincent
40. Wujek Wu
41. JACA
42. Kepistol (2)
43 aldaris
44. yoo
45. Berki
46. DML
47. arzyk
48. Jankers (2)
49. Pani Smokowa


Mało...

Zgłaszać się!